Cratosslot % 150 Hoş Geldin Bonusu

Cratosslot sitesinin birbirinden benzersiz çok kazandıran bonuslarını tanımak istermisiniz. Karşınızda Cratosslot Bonus yüzde yüz elli bonusu detayları sizler için araştırdık ve paylaşırıyoruz.

Sitede Neler Var?
  1. Cratosslot Bonus

Cratosslot Bonus

1. YATIRIMA % 50 1000 TL 2. YATIRIMA % 100 1000TL Bu promosyon üyelik oluşturulduktan sonraki ilk iki yatırım için geçerlidir. İlk yatırıma % 50, ve ilk yatırım ardından 48 saat içerisinde yapılacak ikinci yatırıma ise % 100 olmak üzere toplamda % 150 ve tam 2000 TL olarak bu promosyondan faydalanabilirsiniz. % 100 olan bonusu alabilmek için, ilk yatırımınıza % 50 bonus almış olmanız ve herhangi bir alanda bakiyenizin olmaması gerekmektedir. Bu bonusu yatırımınızın oyun bakiyenize aktarılmasının hemen ardından, oyunlara başlamadan önce Canlı Destek Hattına bağlanarak talep etmelisiniz.

Bu promosyonun çevrim şartı tamamlandığında anapara, bonus ve kazançlar tamamen “çekilebilir” olmaktadır.Çekim yapabilmek için, alınan bonus miktarının 29 katı ve anaparanın 1 katı kadar çevrim yapmak gerekmektedir. “Baccarat, Dragon/Tiger, Rulet ve SicBo, oyunlarında; 1’e 2 ve 1’e 3 oranında bahisler çevrime dahil edilmeyecektir. Rulet oyunlarının çevrime katkı oranı % 20’dir. ” % 150 oranında olan bu bonustan faydalanmanız halinde bu yatırımlarınızın olası kaybında discount ( kayıp bonusu ) talep edemezsiniz.

cratosslot bonus

Bu promosyon 10.06.2019 tarihinden itibaren geçerlidir. Güncel promosyon ve bonusları takip etmek üyelerimizin sorumluluğundadır. Cratosslot, sebep göstermeksizin ilgili promosyon ve kurallarını değiştirme, kötüye kullanımda iptal hakkını saklı tutar.