Sahabet İletişim

Bu yabancı iddaa sitesinde müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz için, sahabet iletişim başlığı altında farklı seçenekleri değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Ancak şu konu hakkında sizlere peşin bilgi verelim. Her türlü iletişim seçeneğini, Türkiye IP adresleri üzerinden, Türkçe dil seçeneğinde kullanma şansına sahip olacaksınız.

sahabet iletişim
sahabet iletişim

Sahabet E-Posta Adresi

İletişim kurmak istediğinizde, karşınıza çıkarılmış sahabet iletişim seçeneklerinden bir tanesi, sahabet e-posta adresi olacaktır. Karşılıklı olarak kullanılan bir iletişim seçeneğini meydana getirmiştir. Müşteri hizmetlerinin üye olan şahıslara ulaşması amacıyla kullanılmaktadır. Aynı zamanda üye olan şahısların müşteri hizmetlerine ulaşması aşamasında da kullanılan bir sistemi işaret etmektedir. E-posta ile iletişim kurulma anlayışında [email protected] elektronik posta adresinin kullanılması gerekmektedir. Türkçe, her gün, her saat başvuru yapabileceğiniz bir bölümdür. Yardım ve benzer konularda bildirim gönderirseniz, en fazla 60 dakikada cevap alırsınız. Şikayet içerikli bir bildirim gönderirseniz, ortalama 48 saat içerisinde geri dönüş alırsınız.

Sahabet Canlı Destek

Canlı, anlık, karşılıklı iletişim seçeneği ise, sahabet canlı destek olarak hazırlanmıştır. Sitenin ana sayfasının sağ alt köşesine yerleştirilmiş, yeşil renkli sembol aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. Türkçe her gün, her saat, yazarak sohbet ortamında görüşme imkanı meydana getirilmiştir. Farklı konularda ya da her konuda iletişim kurabileceğiniz bir bölümü, yardım alıp, soru sorup, şikayet konularını dahi gündeme getirebileceğiniz bir bölümü işaret etmektedir.

Sahabet Sosyal Medya Hesap Ve Uygulamaları

Tek taraflı olarak, duyuru amacı ile bilgi akışını sağlamak amacıyla kullanılan iletişim seçenekleri de bulunmaktadır. Bu seçenekler genel başlık ile sahabet sosyal medya hesap ve uygulamaları olarak tanımlanmıştır. Sahabet Twitter, sahabet Telegram, sahabet Instagram, sahabet Facebook ve sahabet YouTube şeklinde bölümlerin, resmi hesapların kullanılması mümkündür. Tercihiniz ile birlikte, yeni giriş adresi, bahisler, promosyon kampanyaları, etkinlikler, oyunlar ve benzer konularda her türlü bilgiye hızlı bir şekilde erişim sağlamanız mümkün olacaktır.

Sahabet SMS

Kullanıcılar tarafından kullanılabilecek bir sahabet iletişim seçeneği olmasa da, bir de sahabet SMS şeklinde bir uygulama bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri tarafından kullanılır. Hesap açmış olan şahısların vermiş oldukları cep telefon numarasına, bilgi içerikli kısa mesajların gönderildiği bir sistemi işaret eder. Her yeni üye zorunlu olarak katılır. Ancak isteyen herkes, canlı destek ile görüşüp, SMS engelleme işlemini yapabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerikleri okuyun çalmayın