Sahabet Güvenilir mi?

Türkiye’de tercih edilen kaçak iddaa siteleri arasında yer alan bu markayı, sahabet güvenilir mi? Sorusu ile birlikte sizlere tanıtmaya çalışalım. Elbette güvenilir yapan özelliklerin varlığı tespit edilebilmektedir. Bu yazıda tek tek sizlere güvenilir yapan özellikler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Sahabet Güvenilir mi?
Sahabet Güvenilir mi?

Sahabet Yasal Bir Site mi?

Elbette ki sahabet güvenilir mi? Sorusuna öncelikli olarak, sahabet yasal bir site mi? Sorusunun karşılığı ile cevap vermemiz gerekecektir. Bu konuda bir inceleme yapıldığında, kurucu bir şirketin varlığı görülecektir. Socas International isimli bir şirket tarafından meydana getirildiği görülebilmektedir. Hollanda Antilleri Hükümeti üzerinde kurulmuş bir şirket olduğu tespit edilecektir.

Resmi tebligat adresinin ise, Hollanda Antilleri üzerinde bulunduğu görülebilmektedir. Bunun arkasından lisans belgesine bakıldığında, ülkede bulunan oyun kontrol komisyonu üzerinden alınmış bir lisans belgesinin varlığı tespit edilebilmektedir. Lisans belgesi, bahis ve oyun hizmetlerini yasal anlamda sunmaya, şirketin yani sitenin yetkili olduğunu göstermektedir.

Sahabet Bilgi Belge Güvenliği

Eğer kişisel bilgiler ve belgeler açısından gündeme getiriyor iseniz, sahabet bilgi belge güvenliği sağlamaktadır. Bu konuda gerekli açıklamalar yapılmıştır. Gizlilik politikası bölümü içerisinde gereken paylaşım yapılmıştır. Her türlü bilgi ve her türlü belge veri tabanında tutulmaktadır. Şifreleme programları ile korunmaktadır. Her ne amaç ile olursa olsun, üçüncü şahıslara, üyelere ait bilgi ve belgeleri aktarılmadığı bu konuda garanti verildiği ifade edilmektedir.

Sahabet Ödeme Yapıyor mu?

Birde sahabet ödeme yapıyor mu? Sorusunun karşılığına bakalım. Para yatırmış iseniz, kullanmış iseniz, en az 1 defa para kazanmış iseniz, her gün, her saat ödeme alırsınız. Havale ve EFT ile papara ile kripto ile mefete ile ödemeler yapılabilmektedir. En düşük ödeme miktarı yani en az para çekme miktarı 200 Türk Lirasıdır. 3 defada toplamda en fazla 100.000 Türk Lirası ödeme yapılır.

Diğer yöntemlerde ise, günlük 3 defa para çekme talimatında, toplamda en fazla 50.000 Türk Lirası ödeme yapıldığı görülebilmektedir. Gördüğünüz gibi, sahabet güvenilir mi? Sorusunu ödemeler açısından gündeme getirir iseniz, karşılık alacaksınız. Komisyonsuz, belge talepsiz bahse konu yöntem ve limitler ile birlikte, ödemeler zamanında, ödemeler sorunsuz ve ödemeler maksimum 20 dakikada yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerikleri okuyun çalmayın